همراه مدلز هستید - شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

تماس با مدلز، پیشنهادات، انتقادات و ایده های کاربران

قابل توجه همراهان همیشگی مدلز

تماس با مدلز، پیشنهادات، انتقادات و ایده های کاربران

تماس با مدلز، پیشنهادات، انتقادات و ایده های کاربران

تعامل و همکاری سازنده با کاربران از اعتقادات پایه کادر مدلز می باشد.

مدلز همواره سعی خود را نموده است تا به تمامی درخواست های کاربران عزیز اعم از ارسال اطلاعات خرید لباس ها ، راهنمایی در خرید پوشاک و … پاسخ بدهد. به علاوه کادر ما نهایت تلاش خود را به کار برده است تا مدل های ارسالی را متفاوت تر از هر جا ، در بالاترین کیفیت ممکن و در عین حال مورد پسند تمام سلیقه ها باشند ؛ واضح است که در راستای تحقق هر چه بهتر این اهداف پیشنهادات، انتقادات و ایده های ارزشمند شما همراهان گرامی باعث خدمت رسانی ای گرمتر ، بهتر و مداوم تر خواهد شود ؛ چه بسا موجب همکاری ای دوستانه و یا تجاری بین ما شود.

همراهان بزرگوار توجه کنند :

〉〉1. ارسال درخواست ها و پیام های کلی در بخش دیدگاه ها به دلیل حجم بالای نظرات این بخش ممکن است باعث وقفه در ارائه خدمات به کاربران عزیز شود لذا تقاضا می شود برای فرستادن پیام های جامع فقط از این طریق اقدام نمایید.

〉〉2. به دلیل متفاوت بودن برند های مدل در هر مطلب درخواست راهنمای خرید لباس ها را فقط در مطلب مربوطه و بخش دیدگاه های آن صفحه با ذکر مدل های مورد نظر خود همراه با ایمیل صحیح ثبت نمایید.

 

    نــــــــام

    ایمیـــــل

    موضــــوع

    پیــــــــام

با تشکر از همکاری شما همراهان دوست داشتنی/…

 

مدلز

↵ کلیه حقوق برای مدلز محفوظ است. محتوای تولید شده اختصاصی بوده و باز نشر آن تنها با ذکر نام و لینک مدلز مجاز می باشد/.. Copyright © 2017