همراه مدلز هستید - چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵

تماس با مدلز، پیشنهادات، انتقادات و ایده های کاربران

قابل توجه همراهان همیشگی مدلز

تماس با مدلز، پیشنهادات، انتقادات و ایده های کاربران

تماس با مدلز، پیشنهادات، انتقادات و ایده های کاربران

مدلز همواره سعی خود را نموده است تا به تمامی درخواست های کاربران عزیز اعم از ارسال اطلاعات خرید لباس ها ، راهنمایی در خرید پوشاک و … پاسخ بدهد. به علاوه تماش تلاش خود را کرده تا مدل های ارسالی را متفاوت تر از هر جا ، در بالاترین کیفیت ممکن و در عین حال مورد پسند تمام سلیقه ها قرار بدهد ؛ واضح است که در راستای تحقق هر چه بهتر این اهداف پیشنهادات، انتقادات و ایده های ارزشمند شما همراهان مدلزی باعث خدمت رسانی ای گرمتر ، بهتر و مداوم تر خواهد شود ؛ چه بسا موجب همکاری ای دوستانه و یا تجاری بین ما شود.

همراهان بزرگوار توجه کنند :

〉〉1. ارسال درخواست ها و پیام های کلی در بخش دیدگاه ها به دلیل حجم بالای نظرات این بخش ممکن است باعث وقفه در ارائه خدمات به کاربران عزیز شود لذا تقاضا می شود برای فرستادن پیام های جامع فقط از این طریق اقدام نمایید.

〉〉2. به دلیل متفاوت بودن برند های مدل در هر مطلب درخواست راهنمای خرید لباس ها را فقط در مطلب مربوطه و بخش دیدگاه های آن صفحه با ذکر مدل های مورد نظر خود همراه با ایمیل صحیح ثبت نمایید.

 

    نــــــــام

    ایمیـــــل

    موضــــوع

    پیــــــــام

با تشکر از همکاری شما همراهان دوست داشتنی  مدلز /…

 

مدلز

↵ تمامی حقوق برای مدلز محفوظ می باشد. کپی برداری از قالب شرعا حرام بوده و پیگرد قانونی دارد. نشر مدل ها با ذکر منبع بلامانع است/... Copyright © 2016
درود تو بر گور پيغمبرش که صلوات تاجست بر منبرش